Slide background

OMG Vilky

Salty Breeze

 • Jógový retreat je stratený v džungli úplne na juhu Bali nad oceánom. Ubytovaní budeme v samostatných rôznorodých vilkách.
 • Spoločné priestory zahrňujú Jóga Shalu, posilovňu, infinity pool a spoločné priestory s biliardom, stolným tenisom a telkou pre videocoaching.
 • VIP vila: Jedna vila s manželskou posteľou je postavená 16 metrov nad zemou, nad stromami, s výhľadom na oceán (viď 6. obrázok). Tento balik bude mať najkrajšiu izbu aj v druhej vile. Doplatok: +200€/os (2 osoby).

Vila Wardana

 • Súkromná veľká vila so záhradou, bazénom a spoločnou kuchyňou. Je strategicky umiestnená v strede poloostrova Bukit, odkiaľ sa vieme dostať do 30 minút na každý surf spot.
 • Počas lekcií bude vždy k dispozícii minibus ale pre väčšiu slobodu je možnosť si požičať motorku.

Vila Ubud

 • Jedná z nakrajších víl, ktorú sme na Bali videli. Umiestená v ryžovom poli, areál s veľkým nekonečným bazénom a jacuzzi pozýva na relax po fyzický náročnejšom dni.
 • Vila zahŕňa všetko, čo budeme potrebovať. Bude to náš štartový bod pre denné výlety v srdci a na severe ostrova Bali.

Upozornenie
Na Bali sa prevažne nachádzajú dvojlôžkové postele. Ak sa prihlásite sam, je veľká pravdepodobnosť že budete sharovať izbu.

sb-insta-small
padang2

waterfall-bali

batur

ricefields-bali

purification-bali

kecak-bali

Bohatý program

Surfovanie:
Ostrov Bali, a celkovo Indonézia, je známy ako raj surferov (hneď po Slovensku :D), vďaka jedinečným pobrežiam a pozícií v pri oceáne. November sa hlási ako koniec suchej sezóny, čo znamená menšie, príjemnejšie vlny a hlavne menej ľudí vo vode. Nenechajte sa odradiť dažďom, ten sa vyskytuje prevažne v noci, vyfiltruje všetkých otravných turistov a okrášli prírodu tropickou zeleňou a hubami. Je to naša obľúbená sezóna.

Vítaní sú začiatočníci, tak ako pokročilejší surferi. Lekcie a surf guiding budú podávať kvalitní lokáni inštruktori a PartyVlny team.

Voda ma príjemných 28-30 stupňov takže stačia plavky, lykru a opaľovací krém/zinok.

Jóga s Veronikou Ševčíkovou
Lekcie jógy sú vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých. Náročnosť a tempo lekcií bude vždy prispôsobené úrovni cvičencov a programu v daný deň. Počas pobytu si účastníci vyskúšajú rôzne štýly yogy: ashtanga yogu, vinyasa yogu, fit&slim power yogu, a jogu špeciálne zameranú pre potreby surferov. Správna príprava (zahriatie, strečing, posilnenie) uchráni pred zbytočnými zraneniami.

Na čo budú lekcie zamerane:

 • na nácvik a uvedomenie si svojho dychu a jeho využitie v praxi.
 • na správne držanie tela, nie len na podložke, ale aj počas športovania, či bežného pracovného dňa.
 • rozprúdenie metabolizmu, zlepšenie trávenia a s tým súvisiacej celkovej imunity ľudského tela.
 • rozvinutie vnútornej sily, rovnováhy a posilnenie HSS (hlbokého stabilizačného systému)
 • vysvetlenie, ako isť správne do pozície, určenie vhodných pozícií s individuálnou asistenciou v yogových ásanach, nadobudnutie nových znalostí v yogovej praxi a prispôsobenie ich životnému štýlu a tempu.

Výlety:
Hlbšie spoznávanie ostrova necháme na poslednú časť výletu, kedy budeme ubytovaní v spirituálnom a umeleckom srdci ostrova. Strategicky umiestnený Ubud umožňuje mnoho kultúrnych a prírodných výletov do hodiny cesty. Môžete sa tešiť na vodopády, ryžové polia, návštevu chrámov a tradične folklórne vystúpenie. V cene zájazdu je zahrnutá doprava, delegát a vstupy na spomínané aktivity. Na mieste bude možné sa dohodnúť na fakultatívnych drahších výletoch ako raftovanie, šnorchlovanie, potápanie a výstup na sopku Batur (podľa počasia).

Večerný program:
Hneď po “sunset session”, sa surferi na Bali zvyknú najesť za pár korún v lokálnych “warungoch” ale v ponuke sa tiež nachádzajú stovky medzinárodných kvalitných reštaurácíi za priateľné ceny.
Ostrov bohov je známy aj pre svoj párty život, ktorý nás nemine hlavne kvôli tomu, že to máme v názve. Juh ostrova ponúka vychillovanú atmosféru s podnikmi prevažne pre surferov: Single fin, Cashew tree, Wishing well, Savaya, atď…
Termín nám aj dopraje spln, kedy sa koná psychadelická “full moon párty” na tajnej pláži.

Dobre vedieť:

 • Vstup do Indonézie je zatiaľ (Jún 2022) podmienený aspoň 2 dávkami vakcíny proti Koronavirusu.
 • Povinné sú “visa on arrival”, poplatok sa platí na letisku vo výške cca 34€. Víza platia mesiac a sú raz predĺžiteľné.
 • Naše poistenie okrem surferskej činnosti, kryje aj storno zájazdu v prípade ochorenia na Covid.
 • Odporúča sa preventívne očkovanie proti Hepatitíde A, B + brušný týfus.
yoga-bali-veronika
masque-bali